O Boże, odnów nas i okaż Twe pogodne OBLICZE, abyśmy doznali zbawienia. PS 80,4
O Boże, odnów nas i okaż Twe pogodne OBLICZE, abyśmy doznali zbawienia. PS 80,4

ZAPROSISZ NAS?

Prowadzimy multimedialną prezentację o Boskim Obliczu z Manoppello i o odkryciu jakiego dokonała s. Blandina Paschalis Schlömer. To dzięki niej wiemy, że jest to Chusta przedstawiająca Zmartwychwstałego Jezusa. 

Przywozimy ze sobą wykonywane przez nas kopie wizerunków, które można wtedy na miejscu nabyć.

Jeśli chcesz aby Twoja wspólnota, parafia lub inna grupa poznała Boskie Oblicze z Manoppello – skontaktuj się z nami. 

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości a przede wszystkim zainteresowania zorganizowaniem takiego spotkania lub serii spotkań tym bardziej zapraszamy do dialogu.

Jesteśmy elastyczni co do formy takiego wydarzenia 😊

Możemy spotkać się w kościele lub salce a nawet w domu jeśli będzie to najlepsza opcja dla danej grupy.

Nasza prezentacja polega na wykładzie opartym na slajdach, zdjęciach i krótkich filmach a kończy się adoracją. Czas trwania to około 1,5h. 

Dysponujemy ekranem, projektorem i systemem nagłaśniającym.

NIEKTÓRE WYDARZENIA UWIECZNILIŚMY NA ZDJĘCIACH

Spotkanie w Słupcy

W parafii pod wezwaniem św. Leonarda, na zaproszenie ks. Mariusza Wieczorkiewicza, proboszcza tego miejsca odbyła się nasza prezentacja o Boskim Obliczu z Manoppello. Mimo pandemii parafianie chętnie przybyli a Spojrzenie Chrystusa, które wszystko przenika wiele osób dotknęło.
Dziękujemy za piękny czas i rodzinną atmosferę, która mimo panującego na zewnątrz chłodu zagrzewała do rozmów do późnej nocy.

Rekolekcje w Rumii

Bardzo miło wspominamy rekolekcje prowadzone w Rumii przez ks. Jakuba Zinkę w parafii pw. bł. E. Bojanowskiego, do których współudziału nas zaprosił. Nasza prezentacja tym razem podzielona była na trzy spotkania. Ponadto w planie, po rekolekcjach miała odbyć się pielgrzymka do Manoppello jednak inflacja udaremniła ten zamiar. Ale jak to ks. Jakub skwitował: jeśli wyjazd nie dojdzie do skutku to na pewno Manoppello uczestnicy rekolekcji poznają w wirtualny sposób.

Oaza Rodzin na Zamku Bierzgłowskim

Dzięki zaproszeniu otrzymanemu od Gosi i Jarka Szydłak ze wspólnoty Domowego Kościoła Boskie Oblicze z Manoppello stało się częścią Oazy Nowego Życia II Stopnia. Niesamowici ludzie, przemiła atmosfera i bardzo ciekawe rozmowy. I to wszystko w otoczeniu zamkowego klimatu! A nasza znajomość z Gosią i Jarkiem owocuje dalszym współdziałaniem.

Oaza Rodzin w Bystrej

Ze wspólnotą Domowego Kościoła spotkaliśmy się ponownie ale już z zupełnie inną grupą, w Domu Rekolekcyjnym Nazaret w Bystrej na południu Polski. Ten czas oazowych rekolekcji również nas ubogacił interesującymi spotkaniami.